TĚLO JE NÁSTROJ, JEHOŽ POMOCÍ SE MŮŽEME DOSTAT K CÍLI.
    COKOLI CHCEME USKUTEČNIT, MŮŽEME JEN SKRZE TĚLO.
    PROTO JE DŮLEŽITÉ UDRŽOVAT JE ZDRAVÉ POMOCÍ PRAVIDELNÉHO CVIČENÍ.

Tvarování těla

Tvarování těla
Tvarování těla

Co to znamená?
Jak se má cvičit?
Proč ve fitcentru?
K čemu osobní trenér?

Každý má svůj cíl a vysněnou postavu, které by rád dosáhl. Tvarování těla do vysněného ideálu lze různými pohybovými aktivitami, z nichž nejefektivnější je silový trénink ať výkonnostní či silový, spojený s aerobní aktivitou. Cvičením ve fitcentru efektivně posílíte nejdůležitější centrální svalový korzet i ostatní periferní svalové partie. Nejenže se budete cítit fit, ale předejdete tak i možným bolestem zad způsobeným sedavým způsobem života.

Trénink ve fitcentru trvá přibližně 1 h a obsahuje úvodní strečink, zahřátí na kole či běhacím pásu, posilovací cvičení buď s vlastními vahami, jednoručními činkami či na posilovacích strojích. O vhodnosti pro každého rozhodne trenér na základě posouzení fyzického a zdravotního stavu klienta. Na závěr je důležité protáhnout procvičené svaly formou strečinku a zařadit aerobní aktivitu. Vhodné je trénovat minimálně 2 x týdně.

V čem Vám mohu pomoci?

Budu Vás vést k vytouženému cíli, sestavím individuální cvičební plán a bude-li potřeba tak vybereme i vhodné složení stravy pro Vás. Naučím Vás správně technicky provádět jednotlivé cviky, doporučím cviky na doma a vhodné doplňkové sporty. Budu s Vámi sledovat dosažené výsledky a v případě potřeby Vám poradím na dálku - telefonem, mailem, sms, skype… Odcvičením lekce moje práce nekončí. Pokud si nebudete vědět s cvičením nebo stravováním rady nebo si budete chtít o svých výsledcích promluvit, jsem zde pro Vás i mimo fitness. Jsem Váš trenér, kouč, poradce a kamarád.